ruenet

Ettevõttest

2006. aastal loodud DMT Insenerid OÜ on ehituskonstruktsioonide projekteerimisega tegelev ettevõte, mis on oma tegevusaastate jooksul projekteerinud ühiskondlikke hooneid, kortermaju, lasteaedu, tehasehooneid, ladusid ja palju muud. Põhitööna projekteerime hoonete ja rajatiste kandekonstruktsioone alates tellija konsulteerimisest kuni valmis tööprojektini, sealhulgas koostame raudbetoon- ja teraselementide tootejooniseid.

Ettevõtte loojad ja omanikud on Daimar Taalfeld, Marek Siim ja Tõnis Raatma, kes on DMT Inseneride vastutavad insenerid ning omavad suuri kogemusi projekteerimise alal. Meie kontoris töötab kümme erialase kvalifikatsiooniga professionaali, kes annavad maksimaalse panuse iga meie poolt koostatava ehitusprojekti valmimiseks.

Alustasime oma tegevust ehituskonstruktsioonide projekteerimisest. 2008. aastal võtsime kasutusele Tekla Structures projekteerimistarkvara, hakates projekteerima ehituskonstruktsioone kolmemõõtmeliselt. Tänaseks oleme pälvinud tunnustuse Tekla BIM rahvusvahelisel võistlusel, kus toodi esile meie liimpuidukonstruktsioonide projekteerimine 3D-s.

2008. aastal projekteerisime Tartu AHHAA teaduskeskuse ja Tallinna Lennujaama olemasoleva hoone laienduste betoonkonstruktsioonid.

2009. aasta omandasime teehoiutööde tegevusloa ning alustasime sildade ja viaduktide projekteerimisega. Meie projekteeritud on Lagedi ja Ülemiste ristmiku jalakäijatetunnelid ning Kaunissaare veehoidla paisusilla rekonstrueerimine.

2010. aastal alustasime projekteerimist Skandinaavia turule. Koostöös Norra projektibüroo ja Eesti ehitusettevõtetega oleme projekteerinud büroohoone Oslos Ryenstubeni 10, Siemensi büroohoone Rootsis Finspangis ja Norra Holmenkolleni suusahüppemäe metallkonstruktsioonid.